Marki » M » kwiatowe « Grupy

Freesia d’Or Maitre Parfumeur et Gantier dla kobiet

Freesia d’Or Maitre Parfumeur et Gantier dla kobiet

Miałem: 1

żółtych kwiatów

Freesia d’Or marki Maitre Parfumeur et Gantier to kwiatowe perfumy dla kobiet. Freesia d’Or został wydany w 1988 roku. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy i ylang-ylang; nutami serca są irys, jaśmin, fasolka tonka i frezja; nutami bazy są wetyweria, piżmo i ambra.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Ylang-ylang

Irys Jaśmin Fasolka tonka Frezja

Wetyweria Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Freesia d’Or by Maitre Parfumeur et Gantier.

Freesia d’Or Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Maitre Parfumeur et Gantier Freesia d’Or, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Maitre Parfumeur et Gantier Freesia d’Or, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Freesia d’Or marki Maitre Parfumeur et Gantier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Freesia d’Or marki Maitre Parfumeur et Gantier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lush Orange Blossom Gres Cabotine Sensuelle Nina Ricci Premier jour DL & Co Angels Trumpet L`Occitane en Provence Eau de la Recolte Bleue Fresh Pink Jasmine Agatha Ruiz de la Prada Flor Paul & Joe Blanc Caswell Massey Elixir Of Love Michael Kors Very Hollywood Bronnley Pink Bouquet Joya Shades of Dusk Royal Jasmine