Marki » M » « Grupy

Fraicheur Muskissime Maitre Parfumeur et Gantier dla kobiet

Fraicheur Muskissime Maitre Parfumeur et Gantier dla kobiet

Mam: 1

Fraicheur Muskissime marki Maitre Parfumeur et Gantier to perfumy dla kobiet. Fraicheur Muskissime został wydany w 1989 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Francois Laporte. Nutami głowy są grejpfrut, cytryna amalfi, czarna porzeczka i bergamotka; nutami serca są jaśmin, jeżyna i malina; nutami bazy są piżmo i drzewo sandałowe.

Grejpfrut Cytryna Amalfi Czarna porzeczka Bergamotka

Jaśmin Jeżyna Malina

Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fraicheur Muskissime by Maitre Parfumeur et Gantier.

Fraicheur Muskissime Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Maitre Parfumeur et Gantier Fraicheur Muskissime, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Maitre Parfumeur et Gantier Fraicheur Muskissime, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fraicheur Muskissime marki Maitre Parfumeur et Gantier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fraicheur Muskissime marki Maitre Parfumeur et Gantier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Sonia Rykiel Belle en Rykiel Eau de Toillete Roger & Gallet Eau de Gingembre Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Six Scents Six Scents 2 Bernhard Willhelm: Wicken 3000 Ocean Pacific OP Juice for Women Calypso Christiane Celle Calypso Vanille Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Enchanted Linari Eleganza Luminosa Betty Boop Betty Boop 2009 Jalaine Vanilla Tallulah Jane Misae Cinq Mondes Jardins de Carthage