Marki » M » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Fraiche Badiane Maitre Parfumeur et Gantier dla mężczyzn

Fraiche Badiane Maitre Parfumeur et Gantier dla mężczyzn

lekko korzenny

Fraiche Badiane marki Maitre Parfumeur et Gantier to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Fraiche Badiane został wydany w 1994 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Paul Millet Lage. Nutami głowy są cytryna amalfi, tangeryna i bazylia; nutami serca są anyż gwiazdkowaty i przyprawy; nutami bazy są paczula i piżmo.

Cytryna Amalfi Tangeryna Bazylia

Anyż gwiazdkowaty Przyprawy

Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fraiche Badiane by Maitre Parfumeur et Gantier.

Fraiche Badiane Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Maitre Parfumeur et Gantier Fraiche Badiane, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Maitre Parfumeur et Gantier Fraiche Badiane, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fraiche Badiane marki Maitre Parfumeur et Gantier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fraiche Badiane marki Maitre Parfumeur et Gantier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Christian Dior Eau Sauvage Fraicheur Cuir Acqua di Parma Acqua di Parma Colonia Assoluta Acqua di Biella Acqua di Biella N° 1 Clean Clean Sweet Layer Histoires de Parfums 1828 Fragonard Riviera Riviera Xerjoff Kobe Everlast Cactus Shot Eclectic Collections Factor O Boticario Nativa Spa  Petitgrain + Cedar Acorelle Jardin des Thes Maison Francis Kurkdjian Absolue Pour le Matin