Marki » M » kwiatowe « Grupy

Fleur des Comores Maitre Parfumeur et Gantier dla kobiet

Fleur des Comores Maitre Parfumeur et Gantier dla kobiet

Fleur des Comores marki Maitre Parfumeur et Gantier to kwiatowe perfumy dla kobiet. Fleur des Comores został wydany w 1988 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Paul Millet Lage. Nutami głowy są czarna porzeczka, marakuja i nuty zielone; nutami serca są jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy, wanilia i ylang-ylang; nutami bazy są wetyweria, piżmo i ambra.

Czarna porzeczka Marakuja Nuty zielone

Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Wanilia Ylang-ylang

Wetyweria Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fleur des Comores by Maitre Parfumeur et Gantier.

Fleur des Comores Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Maitre Parfumeur et Gantier Fleur des Comores, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Maitre Parfumeur et Gantier Fleur des Comores, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fleur des Comores marki Maitre Parfumeur et Gantier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fleur des Comores marki Maitre Parfumeur et Gantier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes Caleche Eau Delicate Celine Dion Spring in Paris Rochas Lumiere Eau D`Italie Magnolia Romana Jesus Del Pozo Duende Erox Inner Realm Fragonard Maman Cherie Molinard Les Fleurs: Fleur de Figuier Le Labo Fleur d`Oranger 27 Red Flower Organic Perfume Champa Jeanne Arthes Guipure & Silk Rose Saffron James Ipo