Marki » M » kwiatowe « Grupy

Fleur des Comores Maitre Parfumeur et Gantier dla kobiet

Fleur des Comores Maitre Parfumeur et Gantier dla kobiet

Fleur des Comores marki Maitre Parfumeur et Gantier to kwiatowe perfumy dla kobiet. Fleur des Comores został wydany w 1988 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Paul Millet Lage. Nutami głowy są czarna porzeczka, marakuja i nuty zielone; nutami serca są jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy, wanilia i ylang-ylang; nutami bazy są wetyweria, piżmo i ambra.

Czarna porzeczka Marakuja Nuty zielone

Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Wanilia Ylang-ylang

Wetyweria Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fleur des Comores by Maitre Parfumeur et Gantier.

Fleur des Comores Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Maitre Parfumeur et Gantier Fleur des Comores, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Maitre Parfumeur et Gantier Fleur des Comores, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fleur des Comores marki Maitre Parfumeur et Gantier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fleur des Comores marki Maitre Parfumeur et Gantier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cindy Crawford Cindy Crawford Feminine Celine Dion Spring in Paris L`Occitane en Provence Eau du Val (Magnolia) Reminiscence Anjali Avon Individual Blue Victoria`s Secret So In Love Roger & Gallet Eau de Lotus Bleu Il Profvmo Osmo Scents Gardenia Royal Woods of Windsor Mimosa Mariah Carey M Ultra Pink Agatha Imperial Jade Les Parfums de Rosine Rose Kashmirie