Marki » M » orientalno - przyprawowe « Grupy

Eau des Iles Maitre Parfumeur et Gantier dla mężczyzn

kawowy
dymny
Eau des Iles Maitre Parfumeur et Gantier dla mężczyzn Zdjęcia

Eau des Iles marki Maitre Parfumeur et Gantier to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Eau des Iles został wydany w 1988 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Francois Laporte. Nutami głowy są estragon i mirra; nutami serca są labdanum, kadzidło, ylang-ylang i kawa; nutami bazy są paczula, galbanum i wetyweria.

Estragon Mirra

Labdanum Kadzidło Ylang-ylang Kawa

Paczula Galbanum Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau des Iles by Maitre Parfumeur et Gantier.

Eau des Iles Recenzje Perfum

Eau des Iles by Maitre Parfumeur et Gantier 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Maitre Parfumeur et Gantier Eau des Iles, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Maitre Parfumeur et Gantier Eau des Iles, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau des Iles marki Maitre Parfumeur et Gantier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau des Iles marki Maitre Parfumeur et Gantier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Fendi Fendi Theorema Karl Lagerfeld Photo Emanuel Ungaro Ungaro 2007 Caron Parfum Sacre S.T. Dupont Signature for Men Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Honey and the Moon Antonio Banderas Seduction in Black Smell Bent Horny Little Devil Roxana Illuminated Perfume Chocolate: Figure 6: Epices Joop! Joop! Homme Hot Contact Parfumerie Generale Private Collection Querelle D`Orsay L'Intrigante