Marki » M » orientalno - przyprawowe « Grupy

Eau des Iles Maitre Parfumeur et Gantier dla mężczyzn

dymny
kawowy
Eau des Iles Maitre Parfumeur et Gantier dla mężczyzn Zdjęcia

Eau des Iles marki Maitre Parfumeur et Gantier to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Eau des Iles został wydany w 1988 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Francois Laporte. Nutami głowy są estragon i mirra; nutami serca są labdanum, kadzidło, ylang-ylang i kawa; nutami bazy są paczula, galbanum i wetyweria.

Estragon Mirra

Labdanum Kadzidło Ylang-ylang Kawa

Paczula Galbanum Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau des Iles by Maitre Parfumeur et Gantier.

Eau des Iles Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Maitre Parfumeur et Gantier Eau des Iles, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Maitre Parfumeur et Gantier Eau des Iles, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau des Iles marki Maitre Parfumeur et Gantier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau des Iles marki Maitre Parfumeur et Gantier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Monotheme Fine Fragrances Venezia Te Rosso & Spezie Bourjois Clin d'Oeil Cosmic Girl Coty Dulce Vanilla biehl parfumkunstwerke mb03 M. Micallef Les 4 Saisons: Black Sea Thymes Ambersweet Orange Roberto Cavalli Just Cavalli I Love Him Jovan Satisfaction for Men Bijan B Exquisite for Men LR Jungle Man Byredo Accord Oud Yves Rocher Folies de Saisons L'Humeur Nomade en Automne