Marki » M » orientalno - drzewne « Grupy

Eau de Parfum de George Sand Maitre Parfumeur et Gantier dla kobiet

Eau de Parfum de George Sand Maitre Parfumeur et Gantier dla kobiet

Eau de Parfum de George Sand Maitre Parfumeur et Gantier dla kobiet Zdjęcia

Eau de Parfum de George Sand marki Maitre Parfumeur et Gantier to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Francois Laporte. Nutami głowy są bergamotka i cytryna; nutami serca są ambra, paczula i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe i piżmo.

Bergamotka Cytryna

Ambra Paczula Róża

Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Parfum de George Sand by Maitre Parfumeur et Gantier.

Or Noir

Eau de Parfum de George Sand Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Maitre Parfumeur et Gantier Eau de Parfum de George Sand, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Maitre Parfumeur et Gantier Eau de Parfum de George Sand, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Parfum de George Sand marki Maitre Parfumeur et Gantier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Parfum de George Sand marki Maitre Parfumeur et Gantier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Hermes Eau des Merveilles Guerlain Samsara Eau de Parfum Byblos Blu Men Cool Alexander McQueen Kingdom Limited Edition 2005 Bijan DNA for Men 2004 By Kilian Cruel Intentions Clive Christian No. 1 Ulric de Varens Varens essentiel Santal Intense Yves Saint Laurent Belle d`Opium Farmacia SS. Annunziata Ambra Nera Mazzolari Lei Giorgio Armani Armani Privé Oud Royal