Marki » M » aromatyczno - owocowe « Grupy

Eau de Mure Maitre Parfumeur et Gantier dla kobiet

Eau de Mure Maitre Parfumeur et Gantier dla kobiet

Eau de Mure marki Maitre Parfumeur et Gantier to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet. Eau de Mure został wydany w 1988 roku. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy i bergamotka; nutami serca są mastyks, czarna porzeczka, goździk (przyprawa) i seler; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i fasolka tonka.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Bergamotka

Mastyks Czarna porzeczka Goździk (przyprawa) Seler

Drzewo sandałowe Ambra Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Mure by Maitre Parfumeur et Gantier.

Eau de Mure Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Maitre Parfumeur et Gantier Eau de Mure, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Maitre Parfumeur et Gantier Eau de Mure, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Mure marki Maitre Parfumeur et Gantier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Mure marki Maitre Parfumeur et Gantier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Maurer & Wirtz 4711 Ice Cool Cologne Bath and Body Works Dancing Waters Gap The Lover Neil Morris Aegean Myrurgia Promesa Demeter Fragrance Redhead in Bed M. Micallef Sous Le Figuier Yachtsman Tobago Demeter Fragrance Hello Kitty Tonatto Profumi M'amo Lubin Figaro Teufels Kuche Patchouly Pure Sin