Marki » M » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Eau Pour Le Jeune Homme Maitre Parfumeur et Gantier dla mężczyzn

Eau Pour Le Jeune Homme Maitre Parfumeur et Gantier dla mężczyzn

Eau Pour Le Jeune Homme marki Maitre Parfumeur et Gantier to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Eau Pour Le Jeune Homme został wydany w 1993 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Francois Laporte. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi i pomarańcza; nutami serca są neroli, rozmaryn, gałka muszkatołowa i kolendra; nutami bazy są piżmo i drzewo sandałowe.

Bergamotka Cytryna Amalfi Pomarańcza

Neroli Rozmaryn Gałka muszkatołowa Kolendra

Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau Pour Le Jeune Homme by Maitre Parfumeur et Gantier.

Eau Pour Le Jeune Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Maitre Parfumeur et Gantier Eau Pour Le Jeune Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Maitre Parfumeur et Gantier Eau Pour Le Jeune Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau Pour Le Jeune Homme marki Maitre Parfumeur et Gantier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau Pour Le Jeune Homme marki Maitre Parfumeur et Gantier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Chevignon Best of Chevignon Benetton B. Clean Soft Roger & Gallet Jean Marie Farina Extra Vieille Comme des Garcons Comme des Garcons Series 4 Cologne : Anbar Comme des Garcons Comme des Garcons Play Burberry Burberry Summer Men 2009 L`Occitane en Provence The Bergamote - Bergamot Tea Guerlain Eau de Guerlain Creed Selection Verte Melange Perfume Blue Box Perfumes - No. 2 Amway Opportune Sport Detaille Paradisii