Marki » M » skórzane « Grupy

Cuir Fetiche Maitre Parfumeur et Gantier dla kobiet

Cuir Fetiche Maitre Parfumeur et Gantier dla kobiet

skórzany
Cuir Fetiche Maitre Parfumeur et Gantier dla kobiet Zdjęcia Cuir Fetiche Maitre Parfumeur et Gantier dla kobiet Zdjęcia

Cuir Fetiche marki Maitre Parfumeur et Gantier to skórzane perfumy dla kobiet. Cuir Fetiche został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Paul Millet Lage. Nutami głowy są geranium, bergamotka, cytryna amalfi i mandarynka; nutami serca są irys, jaśmin, ylang-ylang, wanilia, róża i skóra; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, paczula, cedr virginia i ambra.

Geranium Bergamotka Cytryna Amalfi Mandarynka

Irys Jaśmin Ylang-ylang Wanilia Róża Skóra

Piżmo Drzewo sandałowe Paczula Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cuir Fetiche by Maitre Parfumeur et Gantier.

Cuir Fetiche Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Maitre Parfumeur et Gantier Cuir Fetiche, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Maitre Parfumeur et Gantier Cuir Fetiche, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cuir Fetiche marki Maitre Parfumeur et Gantier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cuir Fetiche marki Maitre Parfumeur et Gantier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy skórzane
Montana Montana Parfum d'Homme Pierre Cardin Enigme Mark Buxton Hot Leather Odori Cuoio Cartier Les Heures de Cartier: La Treizieme Heure XIII James Heeley Cuir Pleine Fleur Ayala Moriel Rebellius Krigler Lieber Gustav Susan D. Owens Heir Parfumerie Generale Private Collection Cuir d'Iris L`Artisan Parfumeur Traversee du Bosphore Puredistance M