Marki » M » aromatyczne « Grupy

Baime Maitre Parfumeur et Gantier dla kobiet i mężczyzn

Baime Maitre Parfumeur et Gantier dla kobiet i mężczyzn

ziołowy
Baime Maitre Parfumeur et Gantier dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Baime marki Maitre Parfumeur et Gantier to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Baime został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Francois Laporte. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, lawenda, zielone liście, bazylia, jaśmin, kminek, wetyweria, owoce egzotyczne, tymianek i anyż.

Drzewo sandałowe Lawenda Zielone liście Bazylia Jaśmin Kminek Wetyweria Owoce egzotyczne Tymianek Anyż

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Baime by Maitre Parfumeur et Gantier.

Baime Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Maitre Parfumeur et Gantier Baime, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Maitre Parfumeur et Gantier Baime, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Baime marki Maitre Parfumeur et Gantier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Baime marki Maitre Parfumeur et Gantier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Givenchy Insense Ultramarine Sport Tommy Hilfiger T Benetton Benetton White Night Man Givenchy Very Irresistible Givenchy Summer Coctail - Fresh Attitude for Men 2008 Yardley Lavander Spa Kenzo Kenzo Homme Fresh Diptyque L'eau des Hesperides Perfumer`s Workshop Samba Nova Homme Profumi del Forte Tirrenico Creative Universe Beth Terry Vita Adidas Adidas Sport Fever Calum Best Calum