Marki » M » skórzane « Grupy

Jazz Club Maison Martin Margiela dla mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 4

rumowy
tytoniowy

Jazz Club marki Maison Martin Margiela to skórzane perfumy dla mężczyzn. Jazz Club został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alienor Massenet. Nutami głowy są różowy pieprz, cytryna i neroli; nutami serca są rum, szałwia muszkatołowa i olej jawajskiej wetywerii; nutami bazy są liść tytoniu, laska wanilii i styraks.

Różowy pieprz Cytryna Neroli

Rum Szałwia muszkatołowa Olej jawajskiej wetywerii

Liść tytoniu Laska wanilii Styraks

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jazz Club by Maison Martin Margiela.

Jazz Club Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Maison Martin Margiela Jazz Club, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Maison Martin Margiela Jazz Club, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jazz Club marki Maison Martin Margiela. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jazz Club marki Maison Martin Margiela reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy skórzane
Montana Parfum de Peau Etienne Aigner Aigner Black for Men Aubusson Aubusson Homme Acca Kappa 1869 Diesel Only The Brave by Bunka Jack Black Jack Black Signature Black Mark Boadicea the Victorious Vibrant Boadicea the Victorious Agarwood Collection Intricate Byredo Baudelaire Creed Royal English Leather Aus Liebe zum Duft Aus Liebe zum Duft No 1 Montale Aoud Leather