Marki » M » skórzane « Grupy

Jazz Club Maison Martin Margiela dla mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 4 Ukochany zapach: 1

rumowy
tytoniowy

Jazz Club marki Maison Martin Margiela to skórzane perfumy dla mężczyzn. Jazz Club został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alienor Massenet. Nutami głowy są różowy pieprz, cytryna i neroli; nutami serca są rum, szałwia muszkatołowa i olej jawajskiej wetywerii; nutami bazy są liść tytoniu, laska wanilii i styraks.

Różowy pieprz Cytryna Neroli

Rum Szałwia muszkatołowa Olej jawajskiej wetywerii

Liść tytoniu Laska wanilii Styraks

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jazz Club by Maison Martin Margiela.

Jazz Club Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Maison Martin Margiela Jazz Club, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Maison Martin Margiela Jazz Club, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jazz Club marki Maison Martin Margiela. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jazz Club marki Maison Martin Margiela reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy skórzane
Maurer & Wirtz GranValor Tabac Rochas Globe Valentino Vendetta Uomo Pierre Balmain Jolie Madame Gap The Original Giorgio Beverly Hills Red for Men Cerruti L`Essence de Cerruti Acca Kappa 1869 Parfumerie Generale Private Collection L`Oiseau de Nuit Susan D. Owens Heir Parfumerie Generale Private Collection Cuir d'Iris Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Leather Oud