Marki » M » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Musc Kalirii Maison Incens dla kobiet

Musc Kalirii Maison Incens dla kobiet

skórzany
Musc Kalirii Maison Incens dla kobiet Zdjęcia

Musc Kalirii marki Maison Incens to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Musc Kalirii został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Gigodot. Nutami głowy są bergamotka i pomarańcza; nutami serca są kwiat pomarańczy, róża i jaśmin; nutami bazy są skóra, wanilia i drzewo sandałowe.

Bergamotka Pomarańcza

Kwiat pomarańczy Róża Jaśmin

Skóra Wanilia Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Musc Kalirii by Maison Incens.

Musc Kalirii Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Maison Incens Musc Kalirii, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Maison Incens Musc Kalirii, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Musc Kalirii marki Maison Incens. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Musc Kalirii marki Maison Incens reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Lacoste Cool Play Escentric Molecules Molecule 01 Escentric Molecules Escentric 01 Carolina Herrera 212 Men Splash Tom Ford Tom Ford for Men Tommy Hilfiger Tommy 10 Ghost Ghost Deepest Night Fresh Cannabis Santal Krizia Easy Krizia Etienne Aigner Suede Edition Women Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Amoureux 6 Corine de Farme Eros Hot