Marki » M » aromatyczno - zielone « Grupy

Figue Eleii Maison Incens dla kobiet i mężczyzn

tuberozowy
mleczny
Figue Eleii Maison Incens dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Figue Eleii marki Maison Incens to aromatyczno - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Figue Eleii został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Gigodot. Nutami głowy są liść figi i nuty zielone; nutami serca są tuberoza i irys; nutami bazy są cedr, drzewo sandałowe i piżmo.

Liść figi Nuty zielone

Tuberoza Irys

Cedr Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Figue Eleii by Maison Incens.

Figue Eleii Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Maison Incens Figue Eleii, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Maison Incens Figue Eleii, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Figue Eleii marki Maison Incens. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Figue Eleii marki Maison Incens reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - zielone
Cerruti Image Adidas Adidas 3 Frozen Ted Lapidus Blueted Gant Gant Summer Nina Ricci Signoricci Gendarme Gendarme Creed Baie de Genievre Julian Rouas Swing version two Demeter Fragrance Cypress Ayala Moriel Kinmokusei Krigler Good Fir Adolfo Dominguez Te Verde