Marki » M » drzewno - aromatyczne « Grupy

Cuir Erindil Maison Incens dla kobiet i mężczyzn

dymny
skórzany
Cuir Erindil Maison Incens dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Cuir Erindil marki Maison Incens to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Cuir Erindil został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Gigodot. Nutami głowy są bergamotka i mandarynka; nutami serca są kadzidło, nuty przyprawowe, irys i mirra; nutami bazy są skóra, piżmo, drzewo sandałowe i wanilia.

Bergamotka Mandarynka

Kadzidło Nuty przyprawowe Irys Mirra

Skóra Piżmo Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cuir Erindil by Maison Incens.

Cuir Erindil Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Maison Incens Cuir Erindil, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Maison Incens Cuir Erindil, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cuir Erindil marki Maison Incens. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cuir Erindil marki Maison Incens reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Antonio Banderas Mediterraneo Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin Fraicheur L`Erbolario Tea & Cedar Montblanc Homme Exceptionnel Etro Magot Fragonard Vetyver Diptyque Virgilio Tom Tailor Ocean for Men Nautica White Sail Rasasi Emotion Men D.S. & Durga Beartrapper Rituals No. 14 Cypress & Fresh Tangerine