Marki » M » orientalne « Grupy

Oud Silk Mood Maison Francis Kurkdjian dla kobiet i mężczyzn

agarowy
ziołowy
Oud Silk Mood Maison Francis Kurkdjian dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Oud Silk Mood marki Maison Francis Kurkdjian to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Oud Silk Mood został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francis Kurkdjian. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża bułgarska, agar (oud), rumianek i papirus.

Róża bułgarska Agar (oud) Rumianek Papirus

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oud Silk Mood by Maison Francis Kurkdjian.

Indonesian Oud

Oud Silk Mood Recenzje Perfum

garygarfild
garygarfild

Zaskakująca mieszanka. Oud w odsłonie jedwabnej i ciepłej-zarazem- wibrującej. Zaliczam ten zapach do jednych z najpiękniejszych tej dekady. Wymyka się słowom.Trwałość i projekcja doskonała.Genialny, otulający zapach na zimę.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Maison Francis Kurkdjian Oud Silk Mood, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Maison Francis Kurkdjian Oud Silk Mood, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oud Silk Mood marki Maison Francis Kurkdjian. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oud Silk Mood marki Maison Francis Kurkdjian reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Amouage Memoir Man Profumum Roma Battito d`Ali Frederic Malle Musc Ravageur James Heeley Menthe Fraiche Creed Original Vetiver By Kilian Back to Black Comme des Garcons Amazingreen Olivier Durbano Jade Creed Aventus Profumum Roma Arso Olivier Durbano Black Tourmaline Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Amouage Dia pour Homme Van Cleef & Arpels Midnight in Paris Giorgio Armani Armani Prive Ambre Eccentrico Profumum Roma Acqua di Sale Phaedon Tabac Rouge Amouage Interlude Man Olfactive Studio Chambre Noire Giorgio Armani Armani Privé Oud Royal