Marki » M » orientalno - drzewne « Grupy

Oud Maison Francis Kurkdjian dla kobiet i mężczyzn

Oud Maison Francis Kurkdjian dla kobiet i mężczyzn

agarowy
Oud Maison Francis Kurkdjian dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Oud marki Maison Francis Kurkdjian to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Oud został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francis Kurkdjian. Perfumy zawierają takie składniki, jak paczula, cedr, szafran, agar (oud) i elemi.

Paczula Cedr Szafran Agar (oud) Elemi

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oud by Maison Francis Kurkdjian.

Oud Recenzje Perfum

Tripod
Tripod

Więcejj tu szafranu niż oudu od którego ból głowy i efekt wymiotny jest murowany!

kwiatek
kwiatek

Mistrzowsko zblendowane składniki, dzięki czemu ten Oud nie jest arabski. Mimo takich ciężarów jak oud, paczula i szafran nie mamy doczynienia z efektem pięści na twarzy. Nic tutaj się nie wybija na wierzch a całość wybrzmiewa jak piękna symfonia. W sam raz na początek przygody z szafranem i oudem. Nie czułem nic podobnego jak dotąd. Technicznie tez jest bardzo dobrze. Zostawiają lekki ogon i trwają spokojnie do 10-12h na skórze.

agat1969
agat1969

Odkąd go poznałem wg mnie jeden z lepszych do noszenia oudów.
To taki od samego początku do końca piękny oudowy zapach.
To oud bardzo oswojony.
Stworzony aby go dużo ludzi polubiło.
Zupełne przeciwiństwo jego trzech braci ( pozostałe trzy zapachy Francis Kurkdjian z oudem w głównej roli).
Świetnie dobrane proporcje składników, które znakomicie ze sobą wspólgrają. Tu wszystko zostało przemyślane i wszystko ze sobą współgra.

Myślę, że gdyby zapach ten byłby sprzedawany na półkach mainstrinowych byłby hitem na miarę Le Male.

W pełni zasługuje na uznanie i nagrody jakimi został obsypany, między innymi, laureat nagrody FIFI 2013 w Wielkiej Brytanii, "Oskar" przemysłu perfumeryjnego w kategorii "najlepszy zapach niezależny".

Z czystym sumieniem mogę ten zapach oudowy polecić wszystkim moim znajomym i myślę, że im się spodoba.

Dziwna kombinacja słodkawych, lekko fermentujących owoców, paczuli, szafranu i delikatnego, oleistego oud. Nie podoba mi się - zmęczył mnie tą swoją mdlącą słodyczą. Trwałość niezła.

perfumeholic88
perfumeholic88

W tej kompozycji nie ma żadnych niedomówień, żadnego ukrywania się składników. Oud z paczulą tu rządzą i czuć to od poczatku aż do końca, przy czym po drodze gdzieś tam przewija się elemi, ale jest jakby w tle. Mnie , jako miłośniczce paczuli odpowiada to,że nie zostaje ona zepchnięta w dal, a po mistrzowsku ´´związano´ja z oudem. Jest to moim zdaniem trochę mroczny zapach i unisex, który bardzo chętnie sama bym przywdziewała, gdyby cena nie byłaby tak wygórowana.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Maison Francis Kurkdjian Oud, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Maison Francis Kurkdjian Oud, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oud marki Maison Francis Kurkdjian. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oud marki Maison Francis Kurkdjian reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Amouage Amouage Epic Man By Kilian Straight to Heaven Creed Aventus Lubin Idole Eau de Parfum Amouage Interlude Man Yves Saint Laurent M7 Frapin L`Humaniste Montale Dark Aoud Thierry Mugler A*Men Pierre Balmain Carbone de Balmain Tom Ford Oud Wood M. Micallef Gaiac Amouage Honour Man Nasomatto Black Afgano Carner Barcelona Cuirs Tom Ford Sahara Noir Lubin Idole Comme des Garcons Wonderwood Tom Ford Grey Vetiver Amouage Jubilation for Men