Marki » M » drzewno - aromatyczne « Grupy

Masculin Pluriel Maison Francis Kurkdjian dla mężczyzn

Miałem: 3

skórzany
Masculin Pluriel Maison Francis Kurkdjian dla mężczyzn Zdjęcia

Masculin Pluriel marki Maison Francis Kurkdjian to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Masculin Pluriel został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francis Kurkdjian. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda, cedr, paczula, wetyweria, skóra i nuty drzewne.

Lawenda Cedr Paczula Wetyweria Skóra Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Masculin Pluriel by Maison Francis Kurkdjian.

Masculin Pluriel Recenzje Perfum

agat1969
agat1969

Niby wszystko się zgadza, zapach zawiera wszystkie moje ulubione i pożądane w składzie ingrediencje.
Niestety jest to kolejny tylko dobry zapach, a po tym twórcy spodziewałem się czegoś więcej, bardziej niszowego.
To jest jak dla mnie typowy wytwór na półki mainstrinowe.
Tam na pewno biłby rekordy sprzedaży.
Oczywiście przy odpowiednio niskiej cenie.

Wg. mnie zapach typowo uniseksowy.
Trwałość na mojej skórze niestety słaba, po dwóch godzinach, prawie nic nie czuję, projekcja przeciętna. Jakość składników znakomita, nie czuję nic chemicznego w tym zapachu.
Na moją półkę zapach ten nie trafia, chyba, że ktoś mi go podaruję, to i owszem.

Myślę. że zapach znajdzie wielu zwolenników.

Masculin Pluriel by Maison Francis Kurkdjian 3.00 out of 5 based on 8 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Maison Francis Kurkdjian Masculin Pluriel, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Maison Francis Kurkdjian Masculin Pluriel, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Masculin Pluriel marki Maison Francis Kurkdjian. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Masculin Pluriel marki Maison Francis Kurkdjian reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Amouage Jubilation for Men Amouage Journey Man Profumum Roma Victrix Creed Aventus James Heeley Menthe Fraiche Chanel Bleu de Chanel Bond No 9 Wall Street Amouage Honour Man Amouage Reflection Man Creed Virgin Island Water Creed Original Vetiver Amouage Amouage Epic Man Hermes Terre d`Hermes Parfum Thierry Mugler A*Men Pure Havane Montale Dark Aoud Guerlain Aqua Allegoria Limon Verde Lubin Idole Thierry Mugler A*Men Pure Malt Montale Intense Cafe Lalique Hommage a L'Homme