Marki » M » orientalno - kwiatowe « Grupy

Maison Francis Kurkdjian Limited Crystal Edition Fragrances Maison Francis Kurkdjian dla kobiet i mężczyzn

ziołowy
dymny

Maison Francis Kurkdjian Limited Crystal Edition Fragrances marki Maison Francis Kurkdjian to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Maison Francis Kurkdjian Limited Crystal Edition Fragrances został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francis Kurkdjian. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, kadzidło, róża, nagietek i Żywica.

Jaśmin Kadzidło Róża Nagietek Żywica

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Maison Francis Kurkdjian Limited Crystal Edition Fragrances by Maison Francis Kurkdjian.

Maison Francis Kurkdjian Limited Crystal Edition Fragrances Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Maison Francis Kurkdjian Maison Francis Kurkdjian Limited Crystal Edition Fragrances, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Maison Francis Kurkdjian Maison Francis Kurkdjian Limited Crystal Edition Fragrances, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Maison Francis Kurkdjian Limited Crystal Edition Fragrances marki Maison Francis Kurkdjian. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Maison Francis Kurkdjian Limited Crystal Edition Fragrances marki Maison Francis Kurkdjian reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Elizabeth Arden Red Door Guerlain L'Heure Bleue Mariah Carey M Valentino Valentino Gold Shu Uemura Fleur de Terre Yves Rocher Ispahan Houbigant Demi-Jour Humiecki & Graef Geste Profumi del Forte Versilia Vintage Ambra Mediterranea Yves Rocher Shafali Fleur Rare Oriflame Mirage Brut Parfums Prestige Feminin Exotique