Marki » M » orientalno - kwiatowe « Grupy

Maison Francis Kurkdjian Limited Crystal Edition Fragrances Maison Francis Kurkdjian dla kobiet i mężczyzn

ziołowy
dymny

Maison Francis Kurkdjian Limited Crystal Edition Fragrances marki Maison Francis Kurkdjian to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Maison Francis Kurkdjian Limited Crystal Edition Fragrances został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francis Kurkdjian. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, kadzidło, róża, nagietek i Żywica.

Jaśmin Kadzidło Róża Nagietek Żywica

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Maison Francis Kurkdjian Limited Crystal Edition Fragrances by Maison Francis Kurkdjian.

Maison Francis Kurkdjian Limited Crystal Edition Fragrances Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Maison Francis Kurkdjian Maison Francis Kurkdjian Limited Crystal Edition Fragrances, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Maison Francis Kurkdjian Maison Francis Kurkdjian Limited Crystal Edition Fragrances, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Maison Francis Kurkdjian Limited Crystal Edition Fragrances marki Maison Francis Kurkdjian. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Maison Francis Kurkdjian Limited Crystal Edition Fragrances marki Maison Francis Kurkdjian reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Addict Al-Rehab Manarah Vivienne Westwood Anglomania Alviero Martini Geo Donna Fred Hayman Hollywood Star Fred Hayman 273 Rodeo Drive Carla Fracci Hamlet Bvlgari BLV Eau de Parfum II Roger & Gallet Amande Persane Eau Fraiche Parfumee Iceberg Universe Schiaparelli Zut Etienne Aigner Etienne Aigner Pour Femme