Marki » M » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Lumiere Noire Pour Femme Maison Francis Kurkdjian dla kobiet

Lumiere Noire Pour Femme Maison Francis Kurkdjian dla kobiet

żółtych kwiatów
Lumiere Noire Pour Femme Maison Francis Kurkdjian dla kobiet Zdjęcia Lumiere Noire Pour Femme Maison Francis Kurkdjian dla kobiet Zdjęcia Lumiere Noire Pour Femme Maison Francis Kurkdjian dla kobiet Zdjęcia Lumiere Noire Pour Femme Maison Francis Kurkdjian dla kobiet Zdjęcia Lumiere Noire Pour Femme Maison Francis Kurkdjian dla kobiet Zdjęcia Lumiere Noire Pour Femme Maison Francis Kurkdjian dla kobiet Zdjęcia

Lumiere Noire Pour Femme marki Maison Francis Kurkdjian to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Lumiere Noire Pour Femme został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francis Kurkdjian. Perfumy zawierają takie składniki, jak narcyz, paczula, róża, kminek i czerwona papryczka chili.

Narcyz Paczula Róża Kminek Czerwona papryczka chili

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lumiere Noire Pour Femme by Maison Francis Kurkdjian.

Lumiere Noire Pour Femme Recenzje Perfum

Jest piękny - intensywna, nieco wytrawna róża, bez śladu konfitur lub pudru, delikatnie mydlany narcyz i zaledwie szczypta paczuli, która za to później dominuje w bazie.

Całość jest klasycznie elegancka i kobieca. Niestety jest bardzo nietrwały, co złamało mi serce, bo przez pierwsze dwie godziny byłam w nim niemalże zakochana.

kpnz
kpnz

Dla mnie Lumiere Noire to tematy podejmowane już stukrotnie w perfumiarstwie. Wyczuwalna jest dość charakterystyczna szyprowa prosta nuta wokół gorzkiej pomarańczy i jakiejś suchej trawy, coś co można spotkać w klasykach gatunku, jak Chanel No 5, Aromatics Elixir, Yvresse, Classique, Cabaret, itp.
Przy czym te perfumy atakują na wstępie gryzącą nutą pomarańczy niczym boa dusiciel! Po czym szybko stygnie i osiada na skórze. Tli się wokół niej nie dając o sobie znać, i tylko podziwiać je można przypadkiem, ukradkiem, po wtuleniu się w damską szyję. Jestem niemal pewna, że fankom klasycznej 5 przypadnie do gustu. Choć trzeba przynać, że mają w sobie trochę finezji.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Maison Francis Kurkdjian Lumiere Noire Pour Femme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Maison Francis Kurkdjian Lumiere Noire Pour Femme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lumiere Noire Pour Femme marki Maison Francis Kurkdjian. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lumiere Noire Pour Femme marki Maison Francis Kurkdjian reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Nina Ricci Deci Dela Guerlain Samsara Eau de Parfum  Alexander McQueen Kingdom Lancome Magie Noire Molinard Habanita Penhaligon`s Tralala Escada Escada Collection Majda Bekkali Sculptures Olfactives Mon Nom Est Rouge Giorgio Armani Gio Annick Goutal Un Matin d`Orage Yves Saint Laurent La Collection Nu Christian Lacroix Tumulte pour Homme Cacharel Cacharel Pour Homme Profumum Roma Acqua di Sale Givenchy Organza Indecence Nina Ricci Les Belles de Ricci Delice d`Epices Giorgio Armani Armani Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon