Marki » M » kwiatowe « Grupy

Le Beau Parfum Maison Francis Kurkdjian dla kobiet

Le Beau Parfum Maison Francis Kurkdjian dla kobiet

tuberozowy
żółtych kwiatów
Le Beau Parfum Maison Francis Kurkdjian dla kobiet Zdjęcia Le Beau Parfum Maison Francis Kurkdjian dla kobiet Zdjęcia

Le Beau Parfum marki Maison Francis Kurkdjian to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Le Beau Parfum został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francis Kurkdjian. Perfumy zawierają takie składniki, jak tuberoza, madagaskarski ylang-ylang, kwiat tunezyjskiej pomarańczy i indyjski jaśmin.

Tuberoza Madagaskarski ylang-ylang Kwiat tunezyjskiej pomarańczy Indyjski jaśmin

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Le Beau Parfum by Maison Francis Kurkdjian.

Le Beau Parfum Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Maison Francis Kurkdjian Le Beau Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Maison Francis Kurkdjian Le Beau Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Le Beau Parfum marki Maison Francis Kurkdjian. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Le Beau Parfum marki Maison Francis Kurkdjian reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Flower Power Mandarina Duck Mandarina Duck Cute Pink Prada No7 Violette Montale Jasmine Full Il Profvmo Rose Secrète Paul Sebastian Casual Givenchy Harvest 2008: Very Irresistible Rosa Damascena DL & Co Timeless: Yuzu Flower pocket Watch Loewe Aire Loewe Lancome Attraction Summer Victorinox Swiss Army Swiss Army for Her Taylor of London Elegant Rose