Marki » M » orientalne « Grupy

Cologne Pour Le Soir Maison Francis Kurkdjian dla kobiet i mężczyzn

miodowy
dymny
Cologne Pour Le Soir Maison Francis Kurkdjian dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Cologne Pour Le Soir marki Maison Francis Kurkdjian to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Cologne Pour Le Soir został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francis Kurkdjian. Perfumy zawierają takie składniki, jak kadzidło, benzoes, róża i biały miód.

Kadzidło Benzoes Róża Biały miód

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cologne Pour Le Soir by Maison Francis Kurkdjian.

Cologne Pour Le Soir Recenzje Perfum

Szozda
Szozda

Bardzo fajny zapach. Miód wg mnie gryczany. Z lekkim pazurem. Zdecydowanie uniseks. Porządna trwałość. Wg mnie zapach na zimę.

Pozzzziomka
Pozzzziomka

Zapach bardzo lubię, ale nie aż tak, żeby mieć flakon.
Podoba mi się estetyka tej marki (flakony), ale nie doznałam wśród Kurkdjian takich olśnień, żeby czegoś aż tak zapragnąć.
Ten zapach jest zapachem, który polubiłam i zawsze będę lubić, bo jest tak ciekawie miodowy, a choć miód nie jest jakimś moim upodobanym składnikiem, to często okazuje się, że zapachy z tą nutą lubię (miodowy szypr Soir de Lune, róża z miodem Eaudemoiselle, miód z lipą Botrytis).
Miód w Cologne jest inny, nie jest ostry, jest jakoś łągodnie wpleciony w nuty w moim odczuciu delikatnie aldehydowe, jakby miód, benzoes i lekkie aldehydy.
Przyjemny, kobiecy, bardzo elegancki.
Taki klasyczny, nieco wytworny.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Maison Francis Kurkdjian Cologne Pour Le Soir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Maison Francis Kurkdjian Cologne Pour Le Soir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cologne Pour Le Soir marki Maison Francis Kurkdjian. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cologne Pour Le Soir marki Maison Francis Kurkdjian reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Donna Karan Essence Wenge Madonna Truth or Dare by Madonna Naked Maison Francis Kurkdjian Absolue Pour le Soir Serge Lutens Fumerie Turque Thierry Mugler A*Men Atelier Cologne Vetiver Fatal L`Artisan Parfumeur L'Eau du Navigateur Oriflame Freya DSQUARED² Potion Royal Black Montale Blue Amber Dita Von Teese Erotique Oriflame Sir Avebury Carner Barcelona Cuirs Avon Christian Lacroix Absynthe Olivier Durbano Jade Montale Greyland Montale Chocolate Greedy Diptyque Tam Dao Hermes Hermessence Ambre Narguile Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Kyoto