Marki » M » « Grupy

Cologne Pour Le Matin Maison Francis Kurkdjian dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1

ziołowy
Cologne Pour Le Matin Maison Francis Kurkdjian dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Cologne Pour Le Matin marki Maison Francis Kurkdjian to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Cologne Pour Le Matin został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francis Kurkdjian. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda, kwiat afrykańskiej pomarańczy, bergamotka, cytryna amalfi i tymianek.

Lawenda Kwiat afrykańskiej pomarańczy Bergamotka Cytryna Amalfi Tymianek

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cologne Pour Le Matin by Maison Francis Kurkdjian.

Cologne Pour Le Matin Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Maison Francis Kurkdjian Cologne Pour Le Matin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Maison Francis Kurkdjian Cologne Pour Le Matin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cologne Pour Le Matin marki Maison Francis Kurkdjian. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cologne Pour Le Matin marki Maison Francis Kurkdjian reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Porsche Design The Essence Shakira Amuleto Le Labo Musc 25 Los Angeles Van Cleef & Arpels Feerie Gold Demeter Fragrance Cotton Candy Rubino Cosmetics Room 726 White Histoires de Parfums 1889 Moulin Rouge Replay Replay Your Fragrance! Refresh for Her Kenzo L'Eau par Kenzo pour Femme Limited Edition Laurence Dumont Charmes Secrets: Fleur de Tendresse Thierry Mugler Thierry Mugler Show Collection: Alien Couture Stone Cartier Delices de Cartier Edition Limitee 2010