Marki » M » orientalno - kwiatowe « Grupy

Ciel de Gum Maison Francis Kurkdjian dla kobiet i mężczyzn

Ciel de Gum Maison Francis Kurkdjian dla kobiet i mężczyzn

cynamonowy

Ciel de Gum marki Maison Francis Kurkdjian to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Ciel de Gum został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francis Kurkdjian. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, różowy pieprz, jaśmin, róża, cynamon i wanilia.

Ambra Różowy pieprz Jaśmin Róża Cynamon Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ciel de Gum by Maison Francis Kurkdjian.

Ciel de Gum Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Maison Francis Kurkdjian Ciel de Gum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Maison Francis Kurkdjian Ciel de Gum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ciel de Gum marki Maison Francis Kurkdjian. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ciel de Gum marki Maison Francis Kurkdjian reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Halloween Halloween Diesel Plus Plus Feminine L`Erbolario Tiare Mango MNG Cut for Woman Alfred Sung Pure Moment Lalique Nilang Agustin Davila Agustin Davila for Women Lucy B Tiare Coconut Victoria`s Secret Velvet Amber Blackberry The Party The Garden Party Frangipane Gres Cabotine Moon Flower Givenchy Play For Her