Marki » M » orientalno - kwiatowe « Grupy

Ciel de Gum Maison Francis Kurkdjian dla kobiet i mężczyzn

Ciel de Gum Maison Francis Kurkdjian dla kobiet i mężczyzn

cynamonowy

Ciel de Gum marki Maison Francis Kurkdjian to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Ciel de Gum został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francis Kurkdjian. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, różowy pieprz, jaśmin, róża, cynamon i wanilia.

Ambra Różowy pieprz Jaśmin Róża Cynamon Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ciel de Gum by Maison Francis Kurkdjian.

Ciel de Gum Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Maison Francis Kurkdjian Ciel de Gum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Maison Francis Kurkdjian Ciel de Gum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ciel de Gum marki Maison Francis Kurkdjian. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ciel de Gum marki Maison Francis Kurkdjian reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Apres l'Ondee Chloe Chloe Narcisse Annick Goutal Songes Olivier Strelli Olivier Strelli Jette Joop Dark Sapphire Robert Piguet Baghari 2006 Amouage Amouage Lyric Woman Viktor&Rolf Flowerbomb La Vie En Rose Gale Hayman Sunset Boulevard Les Parfums de Rosine Secrets de Rose Nazareno Gabrielli Nazareno Gabrielli Jean Patou Moment Supreme