Marki » M » orientalno - kwiatowe « Grupy

Ciel de Gum Maison Francis Kurkdjian dla kobiet i mężczyzn

Ciel de Gum Maison Francis Kurkdjian dla kobiet i mężczyzn

Mam: 2 Chcę: 1

cynamonowy

Ciel de Gum marki Maison Francis Kurkdjian to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Ciel de Gum został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francis Kurkdjian. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, różowy pieprz, jaśmin, róża, cynamon i wanilia.

Ambra Różowy pieprz Jaśmin Róża Cynamon Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ciel de Gum by Maison Francis Kurkdjian.

Fifi Chachnil

Ciel de Gum Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Maison Francis Kurkdjian Ciel de Gum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Maison Francis Kurkdjian Ciel de Gum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ciel de Gum marki Maison Francis Kurkdjian. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ciel de Gum marki Maison Francis Kurkdjian reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Pierre Guillaume PG10 Aomassai James Heeley Hippie Rose Tom Ford Velvet Orchid Phaedon Tabac Rouge Profumum Roma Battito d`Ali Frederic Malle Musc Ravageur Diptyque Florabellio Frapin 1270 Giorgio Armani Armani Prive Ambre Eccentrico Maison Francis Kurkdjian Oud Silk Mood Ormonde Jayne Rose Gold Montale Starry Night By Kilian Back to Black Tom Ford Atelier d'Orient Shanghai Lily Profumum Roma Arso Sospiro Perfumes Wardasina L`Artisan Parfumeur Coeur de Vetiver Sacre Comme des Garcons Amazingreen Tom Ford White Patchouli