Marki » M » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Aqua Vitae Maison Francis Kurkdjian dla kobiet i mężczyzn

Aqua Vitae Maison Francis Kurkdjian dla kobiet i mężczyzn

Aqua Vitae Maison Francis Kurkdjian dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Aqua Vitae Maison Francis Kurkdjian dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Aqua Vitae marki Maison Francis Kurkdjian to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Aqua Vitae został wydany w 2013 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytryna, sycylijska mandarynka, fasolka tonka, wanilia, jaśmin, drzewo gwajakowe i hedione.

Cytryna Sycylijska mandarynka Fasolka tonka Wanilia Jaśmin Drzewo gwajakowe Hedione

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aqua Vitae by Maison Francis Kurkdjian.

360° Red for Men

Aqua Vitae Recenzje Perfum

Beata Maria
Beata Maria

Rodzina cytrusowa i faktycznie wyczuwalna, choć średnio, jest kalabryjska cytryna i sycylijska mandarynka. zapach w zasadzie niczym się nie wyróżnia. Wydaje się bardzo znajomy. Określę go jako ładny, subtelny, lekko słodkawy ale niczym nie powalający. Średnia trwałość i dosyć bliskoskórny.Bardzo bezpieczny, nie zmeczy osoby noszącej go ani otoczenia ale czy wart jest tej wysokiej ceny?- nie sądzę. Podobne nuty można znaleźć w bardzo przyjaznych cenowo perfumach. Tu płacimy przede wszystkim za nazwisko.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Maison Francis Kurkdjian Aqua Vitae, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Maison Francis Kurkdjian Aqua Vitae, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aqua Vitae marki Maison Francis Kurkdjian. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aqua Vitae marki Maison Francis Kurkdjian reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Les Exclusifs de Chanel Sycomore Frapin 1697 Profumum Roma Acqua di Sale The Vagabond Prince Enchanted Forest Amouage Amouage Epic Man Frapin 1270 Lubin Idole Eau de Parfum  Carner Barcelona Cuirs Olivier Durbano Black Tourmaline Amouage Memoir Man Thierry Mugler A*Men Pure Malt Hermes Un Jardin Sur Le Nil Olfactive Studio Flash Back Cartier Declaration Essence Xerjoff Regio Hermes Elixir des Merveilles Giorgio Armani Attitude Extreme Tom Ford Sahara Noir Nasomatto Pardon