Marki » M » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Aqua Universalis Forte Maison Francis Kurkdjian dla kobiet i mężczyzn

Aqua Universalis Forte Maison Francis Kurkdjian dla kobiet i mężczyzn

Aqua Universalis Forte marki Maison Francis Kurkdjian to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Aqua Universalis Forte został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francis Kurkdjian. Nutami głowy są bergamotka i cytryna amalfi; nutami serca są jaśmin, róża i białe kwiaty; nutami bazy są nuty drzewne i piżmo.

Bergamotka Cytryna Amalfi

Jaśmin Róża Białe kwiaty

Nuty drzewne Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aqua Universalis Forte by Maison Francis Kurkdjian.

Aqua Universalis
Aqua Allegoria Mentafollia

Aqua Universalis Forte Recenzje Perfum

perfumeholic88
perfumeholic88

Podpisuję się pod recenzją Izabeli:) i dodam kilka słów od siebie.
Otóż mnie również ten zapach bardzo się spodobał. Jest wrecz idealny na wiosnę i lato i to na każdą okazję, bo nie męczy, nie przytłacza, a skutecznie poprawia humor.
Bardzo wyraźnie czuć tutaj cytryny, ale takie świeże, dojrzałe, wręcz ´´musujące´´, że od razu przypominają mi się wakacje w Hiszpanii.
Do cytryn dołącza bergamotka, niezbyt intensywny jaśmin i troszeczkę nut drzewnych. To niezwykle słoneczny zapach, taki radosny.
Szkoda tylko, że cena jest wybujała, a i trwałość nie należy do najlepszych. W innym przypadku z chęcią bym widziała u siebie flakonik.

Aqua Universalis Forte by Maison Francis Kurkdjian 4.43 out of 5 based on 11 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis Forte, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis Forte, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aqua Universalis Forte marki Maison Francis Kurkdjian. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aqua Universalis Forte marki Maison Francis Kurkdjian reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lubin Black Jade Prada Infusion d`Homme Serge Lutens Jeux de Peau Hermes Elixir des Merveilles Chanel Les Exclusifs de Chanel Sycomore Profumum Roma Acqua di Sale Ramon Monegal Ambra di Luna John Galliano John Galliano L`Erbolario Meharees Chanel Egoiste Montale Dark Aoud Priscilla Presley Indian Summer Bvlgari Black Amouage Sunshine Men Juliette Has A Gun Romantina Frapin 1697 Kinski Kinski Rasasi Romance Perris Monte Carlo Musk Extreme Roja Dove Innuendo