Marki » M » kwiatowe « Grupy

Allegria Maison Francis Kurkdjian dla kobiet i mężczyzn

Allegria Maison Francis Kurkdjian dla kobiet i mężczyzn

żółtych kwiatów

Allegria marki Maison Francis Kurkdjian to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Allegria został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francis Kurkdjian. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, cytryna, konwalia, hiacynt, ylang-ylang, fiołek, jaśmin, gruszka i ambra.

Bergamotka Cytryna Konwalia Hiacynt Ylang-ylang Fiołek Jaśmin Gruszka Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Allegria by Maison Francis Kurkdjian.

Allegria Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Maison Francis Kurkdjian Allegria, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Maison Francis Kurkdjian Allegria, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Allegria marki Maison Francis Kurkdjian. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Allegria marki Maison Francis Kurkdjian reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Marc Jacobs Blush Intense Jacomo Silences Purple Agatha Ruiz de la Prada Flor Avon Treselle Giorgio Armani Armani Prive Rose Alexandrie Victoria`s Secret So In Love Roger & Gallet Rose Eau Jeune Eau Jeune Viva Passion Shu Uemura Fleur de Rose Michael Kors Island Bermuda Demeter Fragrance Heather Joya Shades of Dusk Royal Jasmine