Marki » M » kwiatowe « Grupy

APOM Pour Femme Maison Francis Kurkdjian dla kobiet

APOM Pour Femme Maison Francis Kurkdjian dla kobiet

żółtych kwiatów
APOM Pour Femme Maison Francis Kurkdjian dla kobiet Zdjęcia APOM Pour Femme Maison Francis Kurkdjian dla kobiet Zdjęcia APOM Pour Femme Maison Francis Kurkdjian dla kobiet Zdjęcia APOM Pour Femme Maison Francis Kurkdjian dla kobiet Zdjęcia APOM Pour Femme Maison Francis Kurkdjian dla kobiet Zdjęcia

APOM Pour Femme marki Maison Francis Kurkdjian to kwiatowe perfumy dla kobiet. APOM Pour Femme został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francis Kurkdjian. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat afrykańskiej pomarańczy, ylang-ylang i cedr virginia.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Ylang-ylang Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about APOM Pour Femme by Maison Francis Kurkdjian.

Boudoir

APOM Pour Femme Recenzje Perfum

zarya
zarya

No coz...Dla mnie to troche "brzydsza" siostra blizniaczka Boudoir V Westwood. Apom jest duzo mniej zdzirowata i wyuzdana niz jej siostra ;) ma tez lepsze maniery i jest troche bardziej nowoczesna i nieco delikatnejsza. Przy tym wszystkim zachowuje pulsujaco-wibrujaca zmyslowosc i obietnice goracej nocy. Zapach zdecydowanie nie na dzien. Serio...moze rozpraszac otoczenie ;)
Ahh i musze dodac - cytrusow brak!

Początek to soczysty kwiat pomarańczy, który szybko zaczyna pachnieć jak krem Nivea. Później pojawia się wanilia i to właściwie koniec. Ładny zapach, ale trochę mnie rozczarował.

Po zachwycie nad Absolue pour le Matin liczyłam na kolejne oczarowanie, a tu jest tylko poprawnie.

APOM Pour Femme by Maison Francis Kurkdjian 3.00 out of 5 based on 4 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Maison Francis Kurkdjian APOM Pour Femme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Maison Francis Kurkdjian APOM Pour Femme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum APOM Pour Femme marki Maison Francis Kurkdjian. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu APOM Pour Femme marki Maison Francis Kurkdjian reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gianfranco Ferre Ferre Rose Rochas Lumiere Giorgio Armani Armani Prive Rose Alexandrie Yves Saint Laurent Paris Eau de Printemps Molyneux Quartz Seven Skies Belle Histoire Salvador Dali Little Kiss Cherry Avon Candid Essentially Me Kuan Yin Tsi-La Organic Fiori d`Arancio Black Phoenix Alchemy Lab Cottonmouth Basile Basile Style Femme