Marki » M » kwiatowe « Grupy

A La Rose Maison Francis Kurkdjian dla kobiet

A La Rose Maison Francis Kurkdjian dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 3

A La Rose Maison Francis Kurkdjian dla kobiet Zdjęcia A La Rose Maison Francis Kurkdjian dla kobiet Zdjęcia A La Rose Maison Francis Kurkdjian dla kobiet Zdjęcia

A La Rose marki Maison Francis Kurkdjian to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, A La Rose został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francis Kurkdjian. Nutami głowy są bergamotka, cytryna i pomarańcza; nutami serca są czerwona róża turecka, róża damasceńska, fiołek i kwiaty; nutą bazy jest cedr.

Bergamotka Cytryna Pomarańcza

Czerwona róża turecka Róża damasceńska Fiołek Kwiaty

Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about A La Rose by Maison Francis Kurkdjian.

A La Rose Recenzje Perfum

seeandsmell
seeandsmell

Różę najbardziej lubię wiosenną: jasną, różową i słodkawą. Zwykle jednak w towarzystwie bardziej charakternym niż ona sama. Tymczasem À la rose to bukiet pełen jasnych, różowych róż… i już, a podoba mi się ogromnie.

Spodobał mi się już na blotterze: do złudzenia przypominał dopiero co ścięte róże, w których żyłach krąży jeszcze zielona, trawiasta krew. Przekonał mnie jednak dopiero przy testach na skórze, kiedy ta ostra dość zieleń złagodniała. Poczułam ogród tych moich ulubionych, jasnoróżowych róż, skropionych kropelkami rześkiej rosy w letni poranek. Ta rześka rosa to cytrusy, które cichną po kilkunastu minutach, ustępując nieco miejsca pudrowemu fiołkowi. À la rose nie staje się jednak nigdy pudrowy, od początku do końca królują w nim świeże róże. Świeże, to znaczy: pozbawione tej specyficznej, konfiturowej nuty, która lubi różowej róży towarzyszyć (i za którą zresztą zwykle również przepadam).

To nie jest zapach mocny, nie krzyczy. Trzyma się blisko skóry. Nie zmienia się w sposób radykalny, raczej delikatnie osiada na skórze i na niej się ociepla. Co najważniejsze: pachnie bardzo naturalnie. Trwałość jest zadowalająca, u mnie to około 6 godzin.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Maison Francis Kurkdjian A La Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Maison Francis Kurkdjian A La Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum A La Rose marki Maison Francis Kurkdjian. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu A La Rose marki Maison Francis Kurkdjian reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

L`Occitane en Provence Neroli Eau de Parfum Nicolai Parfumeur Createur Number One Givenchy So Givenchy Anna Sui Dolly Girl On The Beach The Body Shop The Spirit of Moonflower Erox Inner Realm Balenciaga Talisman eau Transparente Aroma M Geisha Hana-Cha Bruno Acampora Blu Demeter Fragrance Wet Garden Rasasi Opera Revlon Jean Nate