Marki » M » kwiatowe « Grupy

Remember When Mair dla kobiet

Remember When Mair dla kobiet

Remember When Mair dla kobiet Zdjęcia Remember When Mair dla kobiet Zdjęcia

Remember When marki Mair to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Remember When został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Frederic Cohen. Nutami głowy są jaśmin i neroli; nutami serca są bergamotka, kwiat pomarańczy i gruszka; nutami bazy są ambra i drzewo gwajakowe.

Jaśmin Neroli

Bergamotka Kwiat pomarańczy Gruszka

Ambra Drzewo gwajakowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Remember When by Mair.

Remember When Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mair Remember When, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mair Remember When, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Remember When marki Mair. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Remember When marki Mair reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer 2008 Gap Dream More Charles of the Ritz Forever Krystle Yves Rocher Nuit d`Orchidee Floris Stephanotis Jo Malone Tuberose Oriflame City Jungle The Crown Perfumery Co. Crown Bouquet Joya Venom Henri Bendel Vanilla Flower Black Phoenix Alchemy Lab Cordelia Melvita Floral Water Orange Blossom