Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Sensual Madonna Nudes 1979 dla kobiet

Sensual Madonna Nudes 1979 dla kobiet

ozonowy

Sensual marki Madonna Nudes 1979 to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Sensual został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Arnaud Winter. Nutami głowy są grejpfrut i mandarynka; nutami serca są passiflora i melon; nutami bazy są piżmo i orchidea.

Grejpfrut Mandarynka

Passiflora Melon

Piżmo Orchidea

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sensual by Madonna Nudes 1979.

Sensual Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Madonna Nudes 1979 Sensual, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Madonna Nudes 1979 Sensual, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sensual marki Madonna Nudes 1979. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sensual marki Madonna Nudes 1979 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lalique Amethyst Estée Lauder Pure White Linen Light Breeze Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Spring / Summer Collection 2008 Lancome Aroma Sun Bath and Body Works Mango Mandarin Nina Ricci Nina Gold Edition Ulric de Varens Mini Pretty Menard L`Eau de Taoyaka Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Couture Collection 2009 essence Surf`s Up Paco Rabanne Lady Million Mojo LIVE NOW Inspired by Shanghai