Marki » M » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Pour Homme Madonna Nudes 1979 dla mężczyzn

Pour Homme Madonna Nudes 1979 dla mężczyzn

tytoniowy

Pour Homme marki Madonna Nudes 1979 to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Pour Homme został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Constance Georges-Picot. Nutami głowy są cytrusy, grejpfrut i kwiat drzewa oliwnego; nutami serca są kardamon, fasolka tonka i anyż gwiazdkowaty; nutami bazy są tytoń i drzewo tekowe.

Cytrusy Grejpfrut Kwiat drzewa oliwnego

Kardamon Fasolka tonka Anyż gwiazdkowaty

Tytoń Drzewo tekowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pour Homme by Madonna Nudes 1979.

Pour Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Madonna Nudes 1979 Pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Madonna Nudes 1979 Pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pour Homme marki Madonna Nudes 1979. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pour Homme marki Madonna Nudes 1979 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Azzaro Jetlag Lorenzo Villoresi Spezie Parfumerie Generale PG12 Hyperessence Matale Demeter Fragrance Espresso Kiss Cosmetics Kiss Her DSH Perfumes Piment et Chocolat Michael Storer Djin Bath and Body Works Chai Anise Demeter Fragrance Bourbon Nazareno Gabrielli Nazareno Gabrielli LR LR Classics Monaco Mansfield Antonio De Curtis