Marki » M » orientalno - kwiatowe « Grupy

Pour Femme Madonna Nudes 1979 dla kobiet

Pour Femme Madonna Nudes 1979 dla kobiet

Pour Femme marki Madonna Nudes 1979 to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Pour Femme został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Marc Blaison. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka i róża; nutami serca są cynamon i orchidea; nutami bazy są paczula, ambra i fasolka tonka.

Bergamotka Mandarynka Róża

Cynamon Orchidea

Paczula Ambra Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pour Femme by Madonna Nudes 1979.

Pour Femme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Madonna Nudes 1979 Pour Femme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Madonna Nudes 1979 Pour Femme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pour Femme marki Madonna Nudes 1979. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pour Femme marki Madonna Nudes 1979 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Elizabeth Taylor Diamonds and Rubies Lancetti Lancetti Mood Woman S.T. Dupont Essence Pure Pour Femme Paul Sebastian Design Miya Shinma Tsuki Lalique Nilang Ocean Pacific OP Blend for Women Jean Charles Brosseau Fleurs d`Ombre Bergamote Michel Germain Sexual La Prairie Life Threads Emerald Avon Soft Musk Nicolai Parfumeur Createur Kiss Me Tender