Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

MV Madeleine Vionnet dla kobiet

MV Madeleine Vionnet dla kobiet

tropikalny
MV Madeleine Vionnet dla kobiet Zdjęcia

MV marki Madeleine Vionnet to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. MV został wydany w 1998 roku. Nutami głowy są yuzu, liść czarnej porzeczki, marakuja i papaja; nutami serca są jaśmin, frezja, korzeń irysa i piwonia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, mech dębowy, cedr virginia, benzoes i wanilia.

Yuzu Liść czarnej porzeczki Marakuja Papaja

Jaśmin Frezja Korzeń irysa Piwonia

Piżmo Drzewo sandałowe Mech dębowy Cedr Virginia Benzoes Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about MV by Madeleine Vionnet.

MV Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Madeleine Vionnet MV, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Madeleine Vionnet MV, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum MV marki Madeleine Vionnet. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu MV marki Madeleine Vionnet reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Escada Ocean Blue Victoria`s Secret Supermodel Givenchy Very Irresistible Eau d'Ete Summer Fragrance Love Passport Rosy Sky Keiko Mecheri Passiflora Aftelier Cassis Shiseido Zen Summer Police Pure Police London Femme So...? So...? Exclusive DSH Perfumes d´Anjou Honore des Pres Love Coco Anthousa Fig & Vetiver