Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

MV Madeleine Vionnet dla kobiet

MV Madeleine Vionnet dla kobiet

tropikalny
MV Madeleine Vionnet dla kobiet Zdjęcia

MV marki Madeleine Vionnet to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. MV został wydany w 1998 roku. Nutami głowy są yuzu, liść czarnej porzeczki, marakuja i papaja; nutami serca są jaśmin, frezja, korzeń irysa i piwonia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, mech dębowy, cedr virginia, benzoes i wanilia.

Yuzu Liść czarnej porzeczki Marakuja Papaja

Jaśmin Frezja Korzeń irysa Piwonia

Piżmo Drzewo sandałowe Mech dębowy Cedr Virginia Benzoes Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about MV by Madeleine Vionnet.

MV Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Madeleine Vionnet MV, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Madeleine Vionnet MV, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum MV marki Madeleine Vionnet. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu MV marki Madeleine Vionnet reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hugo Boss Femme Christian Lacroix C`est La Fete Givenchy My Givenchy Dream Marc O`Polo Marc O`Polo Midsummer Emanuel Ungaro Apparition Facets Liz Claiborne Spark Seduction Gilles Cantuel Flowers Charriol Charriol Eau de Toilette Burberry Burberry Summer Women 2009 Ulric de Varens Varens essentiel Violette Delicate Susanne Lang Sula Blackberry Blush Revlon Love Her Madly Rendezvous