Marki » M » orientalne « Grupy

No. XIV Ambre Mad et Len dla kobiet i mężczyzn

No. XIV Ambre Mad et Len dla kobiet i mężczyzn

No. XIV Ambre Mad et Len dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia No. XIV Ambre Mad et Len dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

No. XIV Ambre marki Mad et Len to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. No. XIV Ambre został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są mandarynka, pomarańcza i grejpfrut; nutami serca są róża, irys, labdanum, kwiat wanilii i fasolka tonka; nutami bazy są ambra, imbir, drzewo gwajakowe, paczula i labdanum.

Mandarynka Pomarańcza Grejpfrut

Róża Irys Labdanum Kwiat wanilii Fasolka tonka

Ambra Imbir Drzewo gwajakowe Paczula Labdanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about No. XIV Ambre by Mad et Len.

No. XIV Ambre Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mad et Len No. XIV Ambre, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mad et Len No. XIV Ambre, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum No. XIV Ambre marki Mad et Len. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu No. XIV Ambre marki Mad et Len reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Davidoff Relax Lalique Lalique Le Parfum Giorgio Armani Emporio Armani For Her 2008 Esteban Ambre Loewe Solo Loewe Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Burnt Sugar Guerlain Elixir Charnel Oriental Brulant Agatha Imperial Jade Men Boadicea the Victorious Intriguing Jacomo Art Collection by Jacomo #02 Rasasi Muzarkash Des Filles a la Vanille Patchouli Princesse Hippie