Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

No. V Heliotrope Messerschmidia Argentea Mad et Len dla kobiet i mężczyzn

No. V Heliotrope Messerschmidia Argentea Mad et Len dla kobiet i mężczyzn

migdałowy

No. V Heliotrope Messerschmidia Argentea marki Mad et Len to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są jeżyna i heliotrop; nutą serca jest fiołek; nutami bazy są migdał i ambra.

Jeżyna Heliotrop

Fiołek

Migdał Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about No. V Heliotrope Messerschmidia Argentea by Mad et Len.

No. V Heliotrope Messerschmidia Argentea Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mad et Len No. V Heliotrope Messerschmidia Argentea, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mad et Len No. V Heliotrope Messerschmidia Argentea, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum No. V Heliotrope Messerschmidia Argentea marki Mad et Len. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu No. V Heliotrope Messerschmidia Argentea marki Mad et Len reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Exte J`S Exte Pop Paco Rabanne Ultrared Eau Jeune Rose Nerolita Maria Sharapova Maria Sharapova Gres Cabotine Bleu Alexandra de Markoff No Regrets Gale Hayman Delicious Feelings Harajuku Lovers Harajuku Lovers Sunshine Cuties G Cacharel Amor Amor Delight Susanne Lang Sula Blackberry Blush Rasasi Hope Bath and Body Works Secret Wonderland