Marki » M » kwiatowo - zielone « Grupy

No. 77 Figue Orange Mad et Len dla kobiet i mężczyzn

No. 77 Figue Orange Mad et Len dla kobiet i mężczyzn

kwaśny

No. 77 Figue Orange marki Mad et Len to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. No. 77 Figue Orange został wydany w 2012 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, nuty zielone, nuty owocowe, figa, kwiat pomarańczy i nuty drzewne.

Drzewo sandałowe Nuty zielone Nuty owocowe Figa Kwiat pomarańczy Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about No. 77 Figue Orange by Mad et Len.

No. 77 Figue Orange Recenzje Perfum

Arttemiss
Arttemiss

Multicoś

Tak, to zdecydowanie "multi" oraz "coś". Coś na kształt multiwitaminowych suplementów diety w płynie lub multiowocowych napojów, zwanych często nektarami, od soków różniących się zawartością "soku w soku", czyli zdecydowanie im minus... Istny nektar multiowocowy, multiwitaminowy, ze zdecydowaną przewagą bliżej nie zidentyfikowaych owoców tropikalnych. I to bynajmniej nie jest komplement...

Jakież było moje zdziwienie, gdy rzucając się na próbkę (było-nie było) niszowego unikatu w cudnej buteleczce odkryłam w środku owe multicoś. Spodziewałam się (naiwnie) soczystych owoców, błyszczącego miąższu figi i pomarańczowego kwiecia na drewienkowej wyściółce, a dostałam jakiś dziwny, zahaczający mocno o chemię spożywczą komponent do aromatyzowania "innych wyrobów spożywczych", który może byłby i nawet do przejścia, gdyby nie ta przesada, wpisana w omawiane perfumy. Bo i one są jakieś takie multi: czuję prawie wyłącznie "owoce tropikalne", za to idące w tony. Owoce tak nienaturlane, tak podkręcone i tak ujednolicone, że tylko usiąść i płakać. Nawet ten akord zielony i odrobina figi nie pomagają... Wszystko tu jest za multi i ogólnie "za": za mocno, za monotematycznie, za monolitycznie, za banalnie, za przemysłowo. Jakbym się sokiem multiowocowym z promocji sprawiła i doprawiła multiwitaminą, obowiązkowo w syropie. Przemyśle spożywczy - witaj!

Trwałość - przeciętna, dyfuzja - między przeciętną a dużą. Niestety. Polecany dla - hmmm - może osób z niedoborem witamin? Chociaż pomarańcze czy grejfruty wyszły by i taniej i zdrowiej....

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mad et Len No. 77 Figue Orange, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mad et Len No. 77 Figue Orange, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum No. 77 Figue Orange marki Mad et Len. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu No. 77 Figue Orange marki Mad et Len reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Gucci Envy Me 2 Marc Jacobs Marc Jacobs L`Occitane en Provence The Vert au Jasmin L`Occitane en Provence The Vert a la Menthe (Green Tea with Mint) Benetton Benetton Sport Women Oscar de la Renta Volupte Eau Jeune Orange Riviera Chanel Une Fleur de Chanel Gres Pastel de Cabotine Yosh Stargazer 7.71 Omnia Profumi Onice Schiaparelli Dance Arrogance