Marki » M » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Humus Mad et Len dla kobiet i mężczyzn

Humus Mad et Len dla kobiet i mężczyzn

Humus marki Mad et Len to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutę głowy stanowi fiołek; nutami serca są mech dębowy, borowik szlachetny i otoczak; nutami bazy są sosna i wetyweria.

Fiołek

Mech dębowy Borowik szlachetny Otoczak

Sosna Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Humus by Mad et Len.

Humus Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mad et Len Humus, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mad et Len Humus, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Humus marki Mad et Len. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Humus marki Mad et Len reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Cafe Parfums Cafe-Cafe Puro D`Orsay Arome 3 Comptoir Sud Pacifique Bois De Filao Escentric Molecules Molecule 01 Bruno Banani Pure Man Amouage Dia pour Homme Al-Rehab Lamis Tom Ford Tom Ford for Men Christian Dior Dior Homme Cologne CoSTUME NATIONAL 21 Costamor Sugarwood Damien Bash Omen