Marki » M » drzewne « Grupy

Blue in Musk Mad et Len dla kobiet i mężczyzn

Blue in Musk Mad et Len dla kobiet i mężczyzn

Blue in Musk Mad et Len dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Blue in Musk marki Mad et Len to drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Blue in Musk został wydany w 2016 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak dąb, cedr i ambrette (piżmo ambrowe).

Dąb Cedr Ambrette (piżmo ambrowe)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Blue in Musk by Mad et Len.

Blue in Musk Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mad et Len Blue in Musk, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mad et Len Blue in Musk, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Blue in Musk marki Mad et Len. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Blue in Musk marki Mad et Len reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Aramis Aramis Ice Givenchy Pi Neo Salvador Dali Purplelips Sensual Givenchy Very Irresistible Summer for Men 2006 Etro Vetiver Ajmal Vice Patyka Boise Caswell Massey Tricorn Comme des Garcons Wonderwood Teufels Kuche Demonic Slayer Galimard Bel Canto Alyssa Ashley Essence de Patchouli