Marki » M » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Scent of Dubrovnik Macal Palma dla kobiet

Scent of Dubrovnik Macal Palma dla kobiet

Scent of Dubrovnik Macal Palma dla kobiet Zdjęcia Scent of Dubrovnik Macal Palma dla kobiet Zdjęcia

Scent of Dubrovnik marki Macal Palma to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Scent of Dubrovnik został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są mandarynka, bergamotka i pomarańcza; nutami serca są róża, konwalia, jaśmin, cynamon i różowy pieprz; nutami bazy są ambra, wanilia, paczula i drzewo sandałowe.

Mandarynka Bergamotka Pomarańcza

Róża Konwalia Jaśmin Cynamon Różowy pieprz

Ambra Wanilia Paczula Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Scent of Dubrovnik by Macal Palma.

Scent of Dubrovnik Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Macal Palma Scent of Dubrovnik, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Macal Palma Scent of Dubrovnik, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Scent of Dubrovnik marki Macal Palma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Scent of Dubrovnik marki Macal Palma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Amoureuse In Love S.T. Dupont S.T. Dupont pour Femme Guerlain Philtre d'Amour Giorgio Valenti Rose Noire Demeter Fragrance Cosmopolitan Coctail Mypa Madonna Nudes 1979 Kiss DSH Perfumes Umber: Bois de Rose Serge Lutens Daim Blond CoSTUME NATIONAL Scent Intense Givenchy Amarige D'Amour Yves Rocher Comme une Evidence Le Parfum Leonard Tamango