Marki » M » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Scent of Dubrovnik Macal Palma dla kobiet

Scent of Dubrovnik Macal Palma dla kobiet

Scent of Dubrovnik Macal Palma dla kobiet Zdjęcia Scent of Dubrovnik Macal Palma dla kobiet Zdjęcia

Scent of Dubrovnik marki Macal Palma to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Scent of Dubrovnik został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są mandarynka, bergamotka i pomarańcza; nutami serca są róża, konwalia, jaśmin, cynamon i różowy pieprz; nutami bazy są ambra, wanilia, paczula i drzewo sandałowe.

Mandarynka Bergamotka Pomarańcza

Róża Konwalia Jaśmin Cynamon Różowy pieprz

Ambra Wanilia Paczula Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Scent of Dubrovnik by Macal Palma.

Scent of Dubrovnik Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Macal Palma Scent of Dubrovnik, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Macal Palma Scent of Dubrovnik, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Scent of Dubrovnik marki Macal Palma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Scent of Dubrovnik marki Macal Palma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Love Hurts Nina Ricci Deci Dela David & Victoria Beckham Signature for Her Tom Ford White Patchouli Ines de la Fressange Ines de la Fressange 2004 M∙A∙C Dejarose Gres Goddess Hommage a Greta Garbo Corine de Farme Camelia Lancaster Lancaster Eau de Concentree Faberlic Sleza Yurate Nina Ricci Ricci Ricci Dancing Ribbon Niven Morgan Jean Baptiste 1717