Marki » M » orientalno - kwiatowe « Grupy

MTV Woman MTV Perfumes dla kobiet

MTV Woman MTV Perfumes dla kobiet

Mam: 2

MTV Woman MTV Perfumes dla kobiet Filmy

MTV Woman marki MTV Perfumes to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, MTV Woman został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są herbata, bergamotka i osmantus; nutami serca są jaśmin, róża, kwiat pomarańczy, frezja i orchidea; nutami bazy są paczula i piżmo.

Herbata Bergamotka Osmantus

Jaśmin Róża Kwiat pomarańczy Frezja Orchidea

Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about MTV Woman by MTV Perfumes.

MTV Woman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum MTV Perfumes MTV Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu MTV Perfumes MTV Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum MTV Woman marki MTV Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu MTV Woman marki MTV Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Elizabeth Arden Red Door Halloween Halloween Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Mandorlo di Sicilia Teo Cabanel Alahine Dolce&Gabbana L`eau The One Antonio Banderas Spirit Night Fever Jeanne Arthes Sultane Gold Fred Hayman 273 Rodeo Drive Christian Audigier Christian Audigier For Her The Party The Garden Party Frangipane Lancome Tresor Diamant Noir Dorin Un Air d’Arabie Rose of Taif