Marki » M » kwiatowe « Grupy

MTV Rock MTV Perfumes dla kobiet

MTV Rock MTV Perfumes dla kobiet

MTV Rock MTV Perfumes dla kobiet Filmy

MTV Rock marki MTV Perfumes to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, MTV Rock został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka i liść czarnej porzeczki; nutami serca są róża, kwiat pomarańczy i jaśmin wielkolistny; nutami bazy są fasolka tonka, ryż, wanilia i mleko.

Bergamotka Mandarynka Liść czarnej porzeczki

Róża Kwiat pomarańczy Jaśmin wielkolistny

Fasolka tonka Ryż Wanilia Mleko

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about MTV Rock by MTV Perfumes.

MTV Rock Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum MTV Perfumes MTV Rock, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu MTV Perfumes MTV Rock, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum MTV Rock marki MTV Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu MTV Rock marki MTV Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Adidas Floral Dream Mango Mango Tattoo Oscar de la Renta Oscar Summer L`Erbolario Caprifoglio Remy Latour L`elue Loewe I Loewe You Tonight Betty Barclay Beautiful Il Profvmo Soliflor Line Rose Secrete Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Waltz No.14 Yardley English Rose Essentially Me Empress of India Taylor of London White Lily of the Valley