Marki » M » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

karmelowy
lekko korzenny
MTV Neon Metal MTV Perfumes dla kobiet Filmy
MTV Neon Metal MTV Perfumes dla kobiet Zdjęcia

MTV Neon Metal marki MTV Perfumes to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, MTV Neon Metal został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są pomarańcza, liść figi, malina i bergamotka; nutami serca są nuty owocowe, lilia, lukrecja i wata cukrowa; nutami bazy są piżmo, wanilia i karmel.

Pomarańcza Liść figi Malina Bergamotka

Nuty owocowe Lilia Lukrecja Wata cukrowa

Piżmo Wanilia Karmel

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about MTV Neon Metal by MTV Perfumes.

MTV Neon Metal Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum MTV Perfumes MTV Neon Metal, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu MTV Perfumes MTV Neon Metal, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum MTV Neon Metal marki MTV Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu MTV Neon Metal marki MTV Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Britney Spears Fantasy Lolita Lempicka Transcendant Sin Eau Jeune Eau Jeune Rock'n Love Demeter Fragrance Necco Sweethearts Be My Valentine Victoria`s Secret Sweet Daydream Lisa Hoffman Tuscan Fig Ulric de Varens Mini Purple Stacked Style Fiore Flirt Molinard 1849 Collection Iles D'Or Cacharel Amor Amor Absolu Bjorn Borg Love All Vivid Violet Stacked Style Rococo Rouge