Marki » M » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

karmelowy
lekko korzenny
MTV Neon Metal MTV Perfumes dla kobiet Filmy
MTV Neon Metal MTV Perfumes dla kobiet Zdjęcia

MTV Neon Metal marki MTV Perfumes to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, MTV Neon Metal został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są pomarańcza, liść figi, malina i bergamotka; nutami serca są nuty owocowe, lilia, lukrecja i wata cukrowa; nutami bazy są piżmo, wanilia i karmel.

Pomarańcza Liść figi Malina Bergamotka

Nuty owocowe Lilia Lukrecja Wata cukrowa

Piżmo Wanilia Karmel

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about MTV Neon Metal by MTV Perfumes.

MTV Neon Metal Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum MTV Perfumes MTV Neon Metal, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu MTV Perfumes MTV Neon Metal, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum MTV Neon Metal marki MTV Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu MTV Neon Metal marki MTV Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
mark. mark Jewel Jo Malone Nectarine Blossom & Honey Mojo Be Candy Koto Parfums Hello Kitty Profumi del Forte Vittoria Apuana Ulric de Varens Varens essentiel Neroli Divin O Boticario Glamour Secrets Black Corine de Farme M'zelle Ananas Chantilly Laurence Dumont Vanille Monoi Giorgio Valenti One O One Experience Payard Lychee Mousse Bjorn Borg Love All Vivid Violet