Marki » M » drzewno - aromatyczne « Grupy

MTV Man MTV Perfumes dla mężczyzn

MTV Man MTV Perfumes dla mężczyzn

MTV Man MTV Perfumes dla mężczyzn Filmy
MTV Man MTV Perfumes dla mężczyzn Zdjęcia

MTV Man marki MTV Perfumes to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, MTV Man został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są czerwone jabłko, mandarynka i pomarańcza; nutami serca są szałwia i pieprz; nutami bazy są Żywica, nuty drzewne, paczula i tytoń.

Czerwone jabłko Mandarynka Pomarańcza

Szałwia Pieprz

Żywica Nuty drzewne Paczula Tytoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about MTV Man by MTV Perfumes.

MTV Man Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum MTV Perfumes MTV Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu MTV Perfumes MTV Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum MTV Man marki MTV Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu MTV Man marki MTV Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Gin Tonic Gin Tonic Man Dana Navy for Men Prada Infusion d`Homme Iceberg The Iceberg Fragrance for Men Opus Oils Divine: Pan Compagnia Delle Indie Vetyver Ted Baker Skinwear O Boticario Vetiver Brasil DSH Perfumes Seven Miller et Bertaux Spiritus / Land #2 D.S. & Durga Royal Purpure Emanuel Ungaro Apparition Cobalt