Marki » M » drzewno - aromatyczne « Grupy

MTV Amplify MTV Perfumes dla mężczyzn

MTV Amplify MTV Perfumes dla mężczyzn

MTV Amplify MTV Perfumes dla mężczyzn Filmy

MTV Amplify marki MTV Perfumes to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, MTV Amplify został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są nuty morskie, grejpfrut, mandarynka i pomarańcza; nutami serca są liść laurowy i jaśmin; nutami bazy są drzewo gwajakowe, paczula, mech dębowy i ambra.

Nuty morskie Grejpfrut Mandarynka Pomarańcza

Liść laurowy Jaśmin

Drzewo gwajakowe Paczula mech dębowy Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about MTV Amplify by MTV Perfumes.

MTV Amplify Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum MTV Perfumes MTV Amplify, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu MTV Perfumes MTV Amplify, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum MTV Amplify marki MTV Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu MTV Amplify marki MTV Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Campos de Ibiza Cedro Christian Audigier Ed Hardy Men's EDT Yves Saint Laurent Jazz Banana Republic Cordovan Fragonard Vetyver Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds for Men Geo. F. Trumper Marlborough Cologne Fred Hayman 273 Indigo for Men Giorgio Armani Cedre Olympe DSH Perfumes The´ du Monde DSH Perfumes Viridian Rose en Bos Imithi