Marki » M » kwiatowe « Grupy

Snow Gardenia MOR dla kobiet

Snow Gardenia MOR dla kobiet

żółtych kwiatów

Snow Gardenia marki MOR to kwiatowe perfumy dla kobiet. Snow Gardenia został wydany w latach 2000's. Perfumy zawierają takie składniki, jak gardenia, ylang-ylang, drzewo sandałowe, dzięgiel, wanilia i jagody jałowca.

Gardenia Ylang-ylang Drzewo sandałowe Dzięgiel Wanilia Jagody jałowca

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Snow Gardenia by MOR.

Snow Gardenia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum MOR Snow Gardenia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu MOR Snow Gardenia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Snow Gardenia marki MOR. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Snow Gardenia marki MOR reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bvlgari Bvlgari Pour Femme Avon Goddess Perry Ellis 360° Blue Adidas Energy Game Crabtree & Evelyn Spring Rain Jessica McClintock Jess Gres Cabotine Sensuelle Bruno Acampora Blu Ulric de Varens Varens essentiel Rose Glamour Tsi-La Organic Misaki Rasasi Opera Fragonard Mimosa