Marki » M » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Peony Flower MOR dla kobiet

Peony Flower MOR dla kobiet

żółtych kwiatów

Peony Flower marki MOR to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są narcyz i ylang-ylang; nutami serca są konwalia, fiołek i piwonia; nutami bazy są drzewo sandałowe, mech dębowy i orchidea.

Narcyz Ylang-ylang

Konwalia Fiołek Piwonia

Drzewo sandałowe Mech dębowy Orchidea

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Peony Flower by MOR.

Peony Flower Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum MOR Peony Flower, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu MOR Peony Flower, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Peony Flower marki MOR. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Peony Flower marki MOR reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Giorgio Armani Emporio Armani City Glam for Her Serge Lutens Daim Blond Bond No 9 Bryant Park Mypa Madonna Nudes 1979 Kiss Guerlain Philtre d'Amour Marks and Spencer True Red Fendi Palazzo Fendi Eau de Toilette Hermes Parfum d`Hermes Miller Harris Fleurs de Sel Soivohle Love Speaks Primeval Auguste Esprit de Chine Detaille 1905