Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Cherry Blossom MOR dla kobiet

Cherry Blossom MOR dla kobiet

wiśniowy

Cherry Blossom marki MOR to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są jaśmin, pomarańcza, fiołek, plumeria i hibiskus; nutami serca są geranium, lilia i wiśnia; nutami bazy są piżmo, ambra i wanilia.

Jaśmin Pomarańcza Fiołek Plumeria Hibiskus

Geranium Lilia Wiśnia

Piżmo Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cherry Blossom by MOR.

Cherry Blossom Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum MOR Cherry Blossom, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu MOR Cherry Blossom, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cherry Blossom marki MOR. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cherry Blossom marki MOR reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Mexx Fly High Woman Oriflame Miss O The Body Shop White Musk Blush Avon Pur Blanca Blush Eau Jeune Rose Nerolita Candie`s Candie`s Luxe Floris Bouquet de La Reine Carolina Gynning Go Girl! Girard Bali Sunrise Love Passport Piece of Peace Black Phoenix Alchemy Lab Titania Jeanne Arthes Boum Cherry