Marki » M » kwiatowe « Grupy

Belladonna MOR dla kobiet

Belladonna MOR dla kobiet

Belladonna marki MOR to kwiatowe perfumy dla kobiet. Belladonna został wydany w latach 2000's. Nutę głowy stanowi cytryna amalfi; nutami serca są narcyz, róża i różowy tulipan; nutami bazy są liść czarnej porzeczki, wanilia, piżmo i drzewo sandałowe.

Cytryna Amalfi

Narcyz Róża Różowy tulipan

Liść czarnej porzeczki Wanilia Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Belladonna by MOR.

Belladonna Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum MOR Belladonna, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu MOR Belladonna, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Belladonna marki MOR. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Belladonna marki MOR reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Isabella Rossellini My Manifesto Perry Ellis Portfolio Elite L`Occitane en Provence Neroli Eau de Parfum Tous Summer Esteban Angelic Flower Celine Dion Spring in Provence M∙A∙C Creations Pinkaura L`Occitane en Provence Rose 4 Reines Lili Bermuda Lily DSH Perfumes Violetta di Murano (Italian Journey No. 4) Oriflame Chiffon Joya Shades of Dusk Starleaf