Marki » M » kwiatowe « Grupy

Belladonna MOR dla kobiet

Belladonna MOR dla kobiet

Belladonna marki MOR to kwiatowe perfumy dla kobiet. Belladonna został wydany w latach 2000's. Nutę głowy stanowi cytryna amalfi; nutami serca są narcyz, róża i różowy tulipan; nutami bazy są liść czarnej porzeczki, wanilia, piżmo i drzewo sandałowe.

Cytryna Amalfi

Narcyz Róża Różowy tulipan

Liść czarnej porzeczki Wanilia Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Belladonna by MOR.

Belladonna Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum MOR Belladonna, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu MOR Belladonna, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Belladonna marki MOR. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Belladonna marki MOR reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Very Irresistible Bulgarian Rose Crabtree & Evelyn Wisteria Eau Jeune Eau Jeune Viva Passion Charles Jourdan Votre Nina Ricci L`Air du Temps Noel Czech & Speake Rose Krigler Dolce Tuberose 43 Lolita Lempicka Eau de Desir Anthony Embry Coeur De Glace Ben Sherman Live Forever Smell Bent Bollywood or Bust Jean Patou Divine Folie