Marki » M » szyprowo - owocowe « Grupy

Vepres Siciliennes MDCI Parfums dla kobiet

Vepres Siciliennes MDCI Parfums dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

Vepres Siciliennes MDCI Parfums dla kobiet Zdjęcia Vepres Siciliennes MDCI Parfums dla kobiet Zdjęcia Vepres Siciliennes MDCI Parfums dla kobiet Zdjęcia Vepres Siciliennes MDCI Parfums dla kobiet Zdjęcia Vepres Siciliennes MDCI Parfums dla kobiet Zdjęcia

Vepres Siciliennes marki MDCI Parfums to szyprowo - owocowe perfumy dla kobiet. Vepres Siciliennes został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jeanne-Marie Faugier. Nutami głowy są tangeryna, grejpfrut, pomarańcza, pieprz, nuty zielone, kardamon, konwalia i magnolia; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang, róża, tuberoza, heliotrop, mech dębowy, cedr virginia, ambra i kwiat afrykańskiej pomarańczy; nutami bazy są osmantus, malina, goździk (przyprawa), Śliwka, kokos, brzoskwinia, karmel, piżmo i wanilia.

Tangeryna Grejpfrut Pomarańcza Pieprz Nuty zielone Kardamon Konwalia Magnolia

Jaśmin Ylang-ylang Róża Tuberoza Heliotrop Mech dębowy Cedr Virginia Ambra Kwiat afrykańskiej pomarańczy

Osmantus Malina Goździk (przyprawa) Śliwka Kokos Brzoskwinia Karmel Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vepres Siciliennes by MDCI Parfums.

Vepres Siciliennes Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum MDCI Parfums Vepres Siciliennes, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu MDCI Parfums Vepres Siciliennes, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vepres Siciliennes marki MDCI Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vepres Siciliennes marki MDCI Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - owocowe
Rochas Femme Rochas Guerlain Mitsouko Eau de Toilette Christian Dior Miss Dior Cherie Lacoste Touch of Sun Nina Ricci Les Belles de Ricci Delice d`Epices Guerlain Elixir Charnel Chypre Fatal ID Parfums Andalucia Sensuelle Chevignon Forever Mine for Women Daniel Vaudd Actus Reus Molinard Miss Habanita Rihanna Reb'l Fleur Princesse Marina De Bourbon Dynastie Eau de Parfum