Marki » M » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Rose de Siwa MDCI Parfums dla kobiet

Rose de Siwa MDCI Parfums dla kobiet

Mam: 1

Rose de Siwa MDCI Parfums dla kobiet Zdjęcia Rose de Siwa MDCI Parfums dla kobiet Zdjęcia Rose de Siwa MDCI Parfums dla kobiet Zdjęcia Rose de Siwa MDCI Parfums dla kobiet Zdjęcia

Rose de Siwa marki MDCI Parfums to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Rose de Siwa został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francis Kurkdjian. Nutami głowy są liczi, piwonia i głóg; nutami serca są róża i fiołek; nutami bazy są cedr virginia, wetyweria i piżmo.

Liczi Piwonia Głóg

Róża Fiołek

Cedr Virginia Wetyweria Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rose de Siwa by MDCI Parfums.

Rose de Siwa Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum MDCI Parfums Rose de Siwa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu MDCI Parfums Rose de Siwa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rose de Siwa marki MDCI Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rose de Siwa marki MDCI Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Elizabeth Arden 5th Avenue After Five Bvlgari BLV Moschino Couture! Olivier Strelli The World Is Wonderful Michael Kors Michael Kors Guerlain Quand Vient La Pluie Jennifer Lopez Deseo Forever Tom Ford White Musk Collection Jasmine Musk The Beautiful Mind Series Intelligence & Fantasy InStyle Sex in The City Seduce Christina Aguilera Royal Desire Ulric de Varens Lily Prune Musk Patchouli