Marki » M » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Rose de Siwa MDCI Parfums dla kobiet

Rose de Siwa MDCI Parfums dla kobiet

Mam: 1

Rose de Siwa MDCI Parfums dla kobiet Zdjęcia Rose de Siwa MDCI Parfums dla kobiet Zdjęcia Rose de Siwa MDCI Parfums dla kobiet Zdjęcia Rose de Siwa MDCI Parfums dla kobiet Zdjęcia

Rose de Siwa marki MDCI Parfums to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Rose de Siwa został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francis Kurkdjian. Nutami głowy są liczi, piwonia i głóg; nutami serca są róża i fiołek; nutami bazy są cedr virginia, wetyweria i piżmo.

Liczi Piwonia Głóg

Róża Fiołek

Cedr Virginia Wetyweria Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rose de Siwa by MDCI Parfums.

Rose de Siwa Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum MDCI Parfums Rose de Siwa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu MDCI Parfums Rose de Siwa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rose de Siwa marki MDCI Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rose de Siwa marki MDCI Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Angel Schlesser Angel Schlesser Essential Bvlgari Petits et Mamans Castelbajac Castelbajac Eau de Toilette Lolita Lempicka Eau d`Ete Parfumee Michael Kors Island Capri Benetton United Colors of Benetton Unisex Marina Marinof Reve Boheme Frederic Malle L'Eau d'Hiver Byblos Essence Cacharel Scarlett DSH Perfumes Beach Roses (Rose No. 3) Rasasi First Love